mar - 30 - 2017

5 kroków do zorganizowania 18-stki

Przeciętny młody człowiek w napięciu oczekuje na swoje 18-ste urodziny. Bez wątpienia jest to jedna z najistotniejszych uroczystości, którą to okazale świętuje się pośród najbliżych oraz przyjaciół. Coraz powszechniej oczekujemy, by ten jedyny w swoim rodzaju „jubel” stał się jednym z wydarzeń, które wpiszą się w dorosłe życie; podobnie jak bal maturalny, czy też impreza weselna.

Na początek podstawy

Zaplanowanie 18-stych urodzin to nie takie tak łatwe zagadnienie. Przede wszystkim musimy zadecydować, czy wolimy umiejscowić święto w mieszkaniu, czy też w barze w okolicy. O ile impreza domowa wiąże się z ścięgnięciem na nią skąpej liczby gości a także nieporządkiem do ogarnięcia już po urodzinach, o tyle wypożyczenie lokalu na 18-stkę daje nam w tej materii pełną niezależność, jeśli tylko zadeklarujemy wyrównanie nakładów ich wykonania przez osoby trzecie.

Co następnie?

Jakimi czynikami więc sugerować się podczas wyboru baru na takową imprezę? Bardzo ważna jest z pewnością sprawa lokalizacji takowego obiektu, umożliwiająca zaproszonym gościom szybkie a także bezpieczne dotarcie do miejsca zamieszkania dowolnym rodzajem transportu publicznego. Wypada także mieć na uwadze, że rozchwytywany lokal na 18-stkę powinniśmy zaklepać przedterminowo, ażeby bez przeszkód udało się wybrać dogodny termin na organizację urodzin. Wydarzenia mające miejsce w klubach i pozostałych docelowych punktach zapewniają osobom u progu dorosłości jedyne w swoim rodzaju doznania będąc dla nich miłym wspomnieniem na przyszłość. Wiążą się one niestety z określonymi rachunkami za wypożyczenie stolika, zakup drinków, słodkości i przekąsek, i przede wszystkim nie zapewniają kompletnej prywatności przy klubie pełniutkim stołujących się obcych ludzi

Stosunkowo korzystnym rozwiązaniem jest wynajem sali na 18-stkę. Tego typu położenie jest idealne na przygotowanie imprezy urodzinowej, bowiem nie tylko gwarantuje pierwszorzędną odskocznię pośród znajomych nawet do białego rana, ale oznacza spokój, o jaki niełatwo w dyskotece. W cenie usługi wynajmu są najczęściej obsługa, a także wykorzystanie wysokiej klasy zaplecza technicznego, jak na przykład projektorów.

Warto również zatroszczyć się o właściwie dobraną składankę. Dość istotne okaże się także przygotowanie alkoholu i oczywiście tort 18-stkowy. Można również wzbogacić imprezę urodzinową oferując zaproszonym kreatywne konkursy czy tym podobne zabawy; za opracowanie takowych powinni wziąć się jednakże sprawdzeni konsultanci.

18-stkę przeżywa się jedynie raz w całym życiu, toteż przejdź przez tę noc jak sobie to wyśnisz!

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.