paź - 10 - 2017

Co to właściwie centrum zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt, które używane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, które zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź
Sklep medyczny online

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty krajowe, twórcy takich marek na przykład Poldent lub Chema.
Oferowane towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Comments are closed.