paź - 10 - 2017

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Michalik Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.